بازدید مدیر عامل بانک سینا و هیئت همراهان از شرکت تفاس

بازدید مدیر عامل بانک سینا و هیئت همراهان از شرکت تفاس

جناب آقای دکتر ایمانی طی بازدید از ساختمان جدید شرکت توسعه فناوری اطلاعات سینا در روز شنبه مورخ ۲۷/۰۹/۱۴۰۰ بر لزوم بهره مندی از دانش بومی و نظر متخصصان داخلی در اجرای طرح های جدید در حوزه فناوری اطلاعات و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان محترم تاکید نمودند.
ایشان لزوم تمرکز بر پروژه های بانکداری نوین را موضوعی مهم تلقی نموده و رویکرد بانک سینا به مقوله بانکداری الکترونیک را امری جدی دانسته‌اند و در این راستا برنامه های مهمی را به منظور ارائه خدمات بهینه و نوآورانه مبتنی بر نیاز مشتریان در دستور کار قرار دادند.

جناب آقای دکتر ایمانی با بیان اینکه شرکت توسعه فناوری اطلاعات سینا با تکیه بر نیروی خلاق و کارآمد، بازوی اجرایی در حوزه فناوری اطلاعات بانک سینا محسوب می شود، خاطر نشان کردند : بانکداری دیجیتال افقی روشن در جهت انجام اقدامات نوآورانه و تولید محصولات فناوری اطلاعات بانکی است و این امر با توان شرکت تفاس در بانک سینا اجرا می شود.

جناب آقای بدره مدیر عامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات سینا هم ضمن تشکر از حضور جناب آقای ایمانی در شرکت تفاس، ضمن تشریح پروژه ها و برنامه های آتی، گزارشی از عملکرد شرکت ارائه کردند.
گفتنی است ساختمان جدید شرکت توسعه فناوری اطلاعات سینا (تفاس) با هدف بهره مندی از فضای بیشتر و مطلوبتر، در منطقه کامرانیه تهران به بهره برداری رسید.

بازدید مدیر عامل بانک سینا و هیئت همراهان از شرکت تفاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *